SRAL 9.SINIFLAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SRAL 9.SINIFLAR

Seyhan Rotary Anadolu Lisesi 9.Sınıflar

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

GS'lının FB'ye Olan Gıcığı..

YazarMesaj
'COM!S3R-eX'
General
General
'COM!S3R-eX'

LOKASYON : C:\WINDOWS\system32
DURUM : Her Zaman Her Yerde...
LAKAP : Chao™

GS'lının FB'ye Olan Gıcığı.. Empty
MesajKonu: GS'lının FB'ye Olan Gıcığı..   GS'lının FB'ye Olan Gıcığı.. Icon_minitimePaz Eyl. 28, 2008 9:20 pm

Bir GS'li, bir Fener´li ve BJK´li Arabistan'da yasak olmasına rağmen bir otelde içki içerken yakalanırlar...
Mahkemeye çıkarılırlar... Karar IDAM... İtiraz ederler ve karar ömür boyu hapis cezasına çevrilir.
Ama o gün, bayrama denk geldigi için Prens Hazretleri cezayi kaldirip hepsine 20 kirbaç ceza verir.
Bizimkileri sempatik bulduğu için de bir kıyak daha yapıp herkese cezasını hafifletmek için bir istek hakkı tanır.
BJK lı: "Sırtıma bir yastık bağlayın" der.
10 kırbaçtan sonra yastık paramparça olur ve pek fayda etmez.
Uyanık Fener´li bunu görünce: "Sırtıma iki yastık
bağlayın" der. Ama iki yastık bile 10 kırbaca dayanmaz.
Sıra Galatasaraylıya gelince Prens Hazretleri: "Bak Galatasaraylı sana acıdım. Süper Ligi Kaçırdınız. 100'üncü
senenizde başarısız oldunuz, hakemlerden çektiniz. Bu yüzden sana iki istek hakkı veriyorum"
Peki der Galatasaraylı: "O zaman bana 40 kırbaç vurulsun". Herkes şaşkına döner.
Prens Hazretleri: "Peki ikinci isteğin nedir?" diye sorar...
Galatasaraylı pis pis sırıtarak: "FENERBAHCEliyi sırtıma bağlayın"... GS'lının FB'ye Olan Gıcığı.. Grin
http://www.turkhackteam.net

GS'lının FB'ye Olan Gıcığı..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kurulu Olan Programların Çakışması